Dzień Dziecka z JEŻem w ogrodach KPRM

W sobotę (03.06) mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w Dniu Dziecka organizowanym przez Kancelarię Premiera, w Ogrodach KPRM. W tym roku tytułem przewodnim pikniku były „Ogrody Przygód.

Nie mogło tam zabraknąć nas i naszego JEŻowego programu, który powstał przecież z myślą o zdrowym odżywianiu dzieci. A dla dzieci najlepszą możliwością rozwoju jest nauka przez zabawę. Na naszym stoisku każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dzieci mogły wziąć udział w zabawach przygotowanych przez naszych ekspertów. Milusińscy poprzez zmysł węchu i dotyku musieli rozpoznać zioła, przyprawy, ziarna zbóż kryjące w słoiczkach oraz warzywa i owoce schowane w magicznym czarnym pudełku. Przygotowaliśmy również grę memory o tematyce zdrowego żywienia, magnetyczną tablicę z talerzem zdrowego żywienia, a dla najmniejszych uczestników czekał stolik z kolorowankami. Dla każdego uczestnika zabaw przewidziane były nagrody. Jednak największą atrakcją okazał się nasz pluszowy Jeż! Dzieci z wielką radością podbiegały do niego, przytulały się i robiły pamiątkowe zdjęcia.

Uśmiechów było co niemiara. Rodzice również ciepło reagowali na naszego sympatycznego Jeża, który zachęcał do zabawy. Dla rodziców również znalazły się atrakcje. Osoby powyżej 18 roku życia mogły skorzystać z analizy składu ciała i porad dietetycznych.

Był to bardzo radosny i rodzinny czas. Mamy nadzieję, że atrakcje przygotowane przez nasz zespół przypadły do gustu każdemu.

Do zobaczenia za rok!

Skip to content