JEŻowe warsztaty w Pałacu Prezydenckim

18 kwietnia 2023 roku odbyła się Gala rozdania nagród w konkursie – Ogólnoszkolny Test o Zdrowiu O’SzToZ, który jest częścią kampanii promocyjnej MAM SUPERMOC – DBAM O ZDROWIE. Jej celem jest motywowanie młodych ludzi do postaw prozdrowotnych oraz uświadamianie jak istotna jest profilaktyka przeciwnowotworowa. Podczas uroczystości rozdania nagród w Pałacu Prezydenckim pani minister Grażyna Ignaczak-Bandych, minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek oraz minister Zdrowia Adam Niedzielski, uhonorowali wygrane klasy nagrodami i dyplomami uznania.

W ramach dodatkowej nagrody dzieci wzięły udział w warsztatach edukacyjno-kulinarnych oraz pogadance o zdrowym życiu, które zostały przygotowane przez naszych ekspertów z programu Junior Edu – Żywienie. Było niezwykle zdrowo, kolorowo i aktywnie! Naszych podopiecznych podczas tych aktywności odwiedziła Pierwsza Dama, pani Agata Kornhauser-Duda. Dzieci miały okazję przygotować zdrowe i pyszne deserki w JEŻowych kolorowych fartuszkach, a potem w pięknej scenerii mogły skosztować swoich mały dzieł. W trakcie pogadanki starsze dzieci mogły się trochę rozruszać i wykonać kilka ćwiczeń. W pogadance wzięła również udział prezenterka – Ida Nowakowska.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i mamy nadzieję, że nasze warsztaty sprawiły laureatom dużo radości, ale i niosły ze sobą przesłanie o zdrowym odżywianiu.

Skip to content