Aktualności

Warsztaty z Darią Ładochą

W dniu 07.12.2023 w klasopracowni znajdującej się w Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego PZH-PIB w Warszawie odbyły się warsztaty edukacyjno-kulinarne dla grupy dzieci, które wygrały konkurs dla klas I-III…

Warsztaty kulinarne z Karolem Okrasą

W Instytucie Nauk o Żywieniu Człowieka 16 listopada 2023 r. […]

JEŻowe warsztaty ewaluacyjne dla klas IV – VI

Zobaczcie jak odbywały się warsztaty edukacyjno-kulinarne, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im Świętego Jana Pawła II w Białymstoku.

Podsumowanie konferencji „Partnerstwo w systemie oświatowym – doświadczenia z realizacji zadania Junior-Edu-Żywienie”

W SGGW w dniu 15.09.2023 r. odbyła się Konferencja podsumowująca realizację zadania Junior-Edu-Żywienie pn. „Partnerstwo w systemie oświatowym – doświadczenia z realizacji zadania Junior-Edu-Żywienie”.

JEŻ na PGE Narodowym

W pierwszy weekend października (7-8.10.2023) na stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbyła się 9. edycja rodzinnego pikniku Odważ się być zdrowym, organizowanego przez Fundację Instytutu Matki i Dziecka.

Wody smakowe – Przepisy

Jeżeli byłeś z nami na pikniku na Stadionie PGE Narodowym, to miałeś okazję spróbować tych zdrowych i kolorowych wód smakowych. Możliwe, że posmakowały Ci na tyle, że chciałbyś odtworzyć je w domu, dlatego poniżej znajdziesz szczegółowe przepisy! Natomiast jeżeli nie mogłeś być z nami, to nic straconego! Koniecznie zapoznaj się z przepisami i przygotuj te pyszne i zdrowe napoje, które umilą każdy posiłek. Zachęcamy do zapoznania się z przepisami.

Wyniki konkursu „JEŻ-owe inspiracje: 12 mocy w 12 miesięcy”

  Z radością ogłaszamy wyniki konkursu „JEŻ-owe inspiracje: 12 mocy […]

Aplikacja mobilna projektu Junior-Edu-Żywienie (JEŻ)

Zapraszamy do pobierania i korzystania z aplikacji edukacyjnej opracowanej i przygotowanej w ramach projektu Junior-Edu-Żywienie (JEŻ). Aplikacja została przygotowana dla uczniów szkół podstawowych z klas 4-6

Konferencja „Partnerstwo w systemie oświatowym – doświadczenia z realizacji zadania Junior-Edu-Żywienie”

Konferencja „Partnerstwo w systemie oświatowym – doświadczenia z realizacji zadania Junior-Edu-Żywienie”

Materiały edukacyjne dla nauczycieli klas 1-3 szkół podstawowych „Moc edukcji żywieniowej w szkole”

Aby wspomóc nauczycieli klas I-III szkół podstawowych w działaniach prozdrowotnych na terenie szkoły zespół ekspertów z NIZP PZH – PIB pod redakcją Katarzyny Wolnickiej, Joanny Jaczewskiej-Schuetz oraz Anny M. Taraszewskiej przygotował podręcznik, który odwołując się do aktualnej wiedzy i codziennej praktyki szkolnej, przedstawia tematykę zdrowego żywienia.

Dzień Dziecka z JEŻem w ogrodach KPRM

W sobotę (03.06) mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w Dniu Dziecka organizowanym przez Kancelarię Premiera, w Ogrodach KPRM. W tym roku tytułem przewodnim pikniku były „Ogrody Przygód.

JEŻowe warsztaty w Pałacu Prezydenckim

18 kwietnia 2023 roku odbyła się Gala rozdania nagród w konkursie – Ogólnoszkolny Test o Zdrowiu O’SzToZ, który jest częścią kampanii promocyjnej MAM SUPERMOC – DBAM O ZDROWIE.

Bezpłatne materiały edukacyjne zrealizowane na potrzebny programu JUNIOR-EDU-ŻYWIENIE (JEŻ)

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi bezpłatnymi materiałami edukacyjnymi zrealizowanymi na potrzebny programu JUNIOR EDU-ŻYWIENIE (JEŻ)

Szkolenia dla nauczycieli klas I-VI

 Serdecznie zapraszamy nauczycieli uczniów klas I-VI do udziału w bezpłatnych […]

Relacja z warsztatów edukacyjno-kulinarnych inaugurujących program JEŻ

Warsztaty edukacyjno-kulinarne inaugurujące program JEŻ już za nami! Zapraszamy do obejrzenia filmu i fotorelacji z naszej wspólnej lekcji edukacji żywieniowej. Sprawdzicie jakie zdrowe, pyszne i kolorowe desery uczniowie przygotowali pod okiem doświadczonych dietetyków.

Program Junior Edu-Żywienie na VII Narodowym Kongresie Żywieniowym

Zarejestruj się już teraz i weź udział w oczekiwanym wydarzeniu merytorycznym związanym z tematyką żywności, żywienia i edukacji żywieniowej.

Konferencja nt. „Edukacja żywieniowa w szkołach podstawowych – doświadczenia i wyzwania”

13 września 2022 r., odbyła się jednodniowa konferencja nt. „Edukacja […]

Konferencja „Edukacja żywieniowa w szkołach podstawowych – doświadczenia i wyzwania” 13 września 2022, godz. 10:00

Zapraszamy do udziału w konferencji – razem możemy zrobić więcej

Skip to content